Steeds meer sponsors en partnersTwitter @Telstar_TIDW

 

De BK groep heeft zich deze week aangesloten bij onze club van Honderd en is daarmee sponsor geworden van Telstar Thuis in de Wijk. Vorige maand zijn KVSA, Rigo Verf, Zwart Techniek en D4Visuals ook al lid geworden van deze steeds groter wordende club.

 

 

Daarnaast is eerder dit jaar wooncorporatie AWV Eigen Haard sponsor én partner geworden. AWV is samen met Woningbedrijf Velsen en Kennemerhave vooral betrokken bij de Street League.

 

In juni wordt in restaurant IJmond het eerste vaatje nieuwe haring voor IJmuiden geveild. De opbrengst gaat naar twee goede doelen. Dat zijn het Noodfonds Velsen en onze stichting Telstar Thuis in de Wijk. Wij willen het te ontvangen bedrag vooral bestemmen voor ons nieuwe project Playing for Success.

 

Klik hier voor een actueel overzicht van de sponsors en partners van onze maatschappelijke stichting.