Burgemeester spreekt over belang Telstar Thuis in de WijkTwitter @Telstar_TIDW

 

Burgemeester Franc Weerwind onderstreept het maatschappelijk belang van Telstar Thuis in de Wijk. Hij sprak op 7 april over onze stichting en onze belangrijkste projecten tijdens een toespraak voor sponsors en andere genodigden.

 

Franc Weerwind (foto Ron Pichel)David Endt (foto Ron Pichel)

 

Weerwind hield zijn toespraak tijdens een geanimeerde reünieborrel voor sponsors en andere genodigden ter gelegenheid van vijftig jaar Telstar. Na hem sprak David Endt, de voormalige teammanager van het eerste elftal van Ajax.

 

Weerwind riep de aanwezigen op om Telstar zoveel mogelijk te blijven steunen. Niet alleen om het voetbal van de Witte Leeuwen en Witte Leeuwinnen, maar ook omdat de club een belangrijke rol speelt als platform voor sport, bedrijfsleven, openbaar bestuur en andere organisaties en erg veel doet aan maatschappelijk verantwoord ondernemen. Daarvoor is eind 2011 ook de stichting Telstar Thuis in de Wijk opgericht. Weerwind is lid van het comité van aanbeveling van onze stichting.

 

(foto Ron Pichel)

Foto's zijn gemaakt door Ron Pichel.