Gedupeerden gasstoring uitgenodigd voor Telstar – De Graafschap

Twitter @Telstar_TIDW

Warm ontvangst voor Velsen-Noord


Het zal u niet ontgaan zijn dat de bewoners van Velsen-Noord het de laatste dagen flink voor de kiezen hebben gehad.. Meer dan duizend huishoudens zaten een week lang in de kou vanwege de grootste gasstoring ooit in ons land. Een situatie die Telstar en onze stichting niet koud liet.


Telstar en Telstar Thuis in de Wijk hebben alle huishoudens uit Velsen-Noord daarom twee kaarten aangeboden voor de wedstrijd Telstar – De Graafschap op zaterdag 24 januari. Deze kaarten voor de Westtribune geven voor en na de wedstrijd toegang tot de businessclub. Namens Telstar, onze stichting en de sponsoren Tata Steel, Ovenbouw IJmond BV, Staalwerk IJmuiden, Mammoet, CMF Services BV, Lashuis Haprotech, IPG (Industrial Pump Groep Nederland) en Jan de Wit group ontvangen alle bezoekers uit Velsen-Noord een lekkere warme hap en een drankje.